+48 501 611 260
autonaprawa@trzesimiech.pl
Umów się na wizytę     Kontakt

Serwis klimatyzacji

Posiadamy najnowsze urządzenia firmy Bosh i Evidis.

Prowadzimy również serwis klimatyzacji wszystkich marek. Wykonujemy kompleksową diagnostykę różnego typu klimatyzacji wraz z uzupełnianiem, napełnianiem lub wymianą czynnika chłodzącego.

Serwis klimatyzacji Bosch ACS 650

Ekologiczny BOSCH ACS 650 do klimatyzatorów samochodowych przeznaczony do wykonywania pełnej wymiany czynnika i kontroli działania klimatyzatora pracuje w układzie zamkniętym, stary czynnik jest odzyskiwany i oczyszczany jest przeznaczony do:

  • kontroli ciśnień w układzie
  • odzyskiwania czynnika
  • oczyszczania układu przez wytworzenie próżni
  • kontroli szczelności metodą podciśnieniową
  • uzupełniania oleju w układzie
  • napełniania czynnikiem


Urządzenie automatycznie przeprowadza cykl odzyskania i uzdatnienia czynnika posiada wagę elektroniczną, pozwala na dokładne załadowanie zaprogramowanej dawki czynnika w sposób ekonomiczny pozwala na wykonanie prac przy każdym rodzaju klimatyzatora, również climatronik nadaje sie do układów samochodów ciężarowych obsługa polega na zaprogramowaniu parametrów pracy i uruchomieniu agregatu, agregat pracuje samodzielnie i jednocześnie prowadzi czynności diagnostyczne.

Serwis klimatyzacji Bosch ACS 763

BOSCH ACS 763 w pełni automatyczne urządzenia na czynnik R1234yf odpowiadają najwyższym wymaganiom, stawianym stacjom do serwisowania klimatyzacji w pojazdach osobowych i ciężarowych. Są one kompatybilne z układami klimatyzacji w hybrydach oraz spełniają specyfikacje niemieckich producentów aut, normy SAE i Unii Europejskiej.

Dezynfekcja klimatyzacji w samochodach

Nowoczesne urządzenie do dezynfekcji EVIDIS zapewnia zdrowy klimat w pojeździe, eliminując bakterie oraz nieprzyjemne zapachy. Przy użyciu tego urządzenia można szybko i bezpiecznie zdezynfekować powierzchnię parownika, kabinę pojazdu oraz instalację wentylacyjną, usuwając bakterie i grzyby oraz nieprzyjemne zapachy.

Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka    komputerowa

View more
Naprawy bieżące

Naprawy    bieżące

View more
Blacharstwo samochodowe

Blacharstwo

View more
wulkanizacja

Wulkanizacja

View more
Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

View more
Montaż lokalizatorów GPS

Montaż lokalizatorów GPS

View more
Usuwanie wgnieceń

Usuwanie wgnieceń

View more

Zobacz jak pracujemy